Župne obavijesti

SVE VIJESTI MOŽETE PROČITATI I U LISTIĆU

Majci Božjoj Trsatskoj na Trsat hodočastimo u subotu 24. kolovoza. Jedan autobus kreće u 4.45 iz Dolića od Goričkog, a svih pet autobusa iz Krapine od Konzuma u 5.00. Do tiskanja ovoga listića bilo je još mjesta za peti autobus. Možete se još upisivati dok se ne popune sva mjesta u petom busu. Sve ostalo oko hodočašća vam je već poznato i još ćete biti upoznati na samom putu.

U subotu, 24. kolovoza oko 14.00 dolaze hodočasnici iz Marije Bistrice i Laza Bistričkog na Trški Vrh te će po dolasku biti sv. Misa, a u nedjelju 25. kolovoza bit će Bartolovsko proštenje na Trškom Vrhu. Sv. Mise na Trškom Vrhu su: u 7.00, 9.00 i 11.00. Misno slavlje u 11.00 predvodi domaći župnik, a propovijedat će mons. Nedjeljko PINTARIĆ, ravnatelj Dijecezanskog muzeja i ravnatelj Riznice zagrebačke Katedrale.

U Ludbreg se hodočasti, 31. 8.  Prijave od sutra. Cijena – 60 kuna.

VJERSKI TISAK: GK, Glasnik Srca Isusova i Marijina, Sv. Josipa, Kana, Mak, Nikola…

8 mišljenja o “Župne obavijesti”

1. Sve vezano uz župnu katehezu možete saznati u crkvi pri kraju mise ili u župnom listiću.
      Upis za župnu katehezu je sljedeći tjedan po rasporedu.

1. Moje poštovanje!
    Hvaljen Isus i Marija!
    Mene zanima da li se mogu kod postati član Franjevačkog svjetovnog reda?
    Hvala unaprijed na odgovoru.
    Bog Vas blagoslovio.
    Ivica.