Župne obavijesti

SVE VIJESTI MOŽETE PROČITATI I U LISTIĆU

Listopadske pobožnosti u župnoj crkvi prije mise i po rasporedu u listiću u naseljima

Od sutrasuvečernje sv. Mise u župnoj crkvi sv. Nikole biskupa u Krapini, radnim danom u 17.00. Od utorka poslijepodnevno uredovno vrijeme Župnog ureda bit će od 16.00 do 16.45 - prijepodnevno – od 9.00 do 10.30.

Župna kateheza po rasporedu u listiću

U kapeli županijske bolnice Bračak, traje molitvena akcija “40 dana za život “.

Zaručnički tečaju Vjeronaučnoj dvorani, bit će ovaj tjedan: u četvrtak, petak i subotu u 20.00. Tečaj završava nedjeljnom sv. Misom. Još se može javiti.

Sakrament Ženidbe žele sklopiti:Ivan BARILAR, sin Milana Barilara i Marije r. Gregurović, rođ. 20. lipnja 1984., župa Krapina – uzima Ivančicu VRAGOVIĆ, kćer Petra Vragovića i Katice r. Hlevnjak, rođ. 23. ožujka 1987., župa Krapina. Vjenčanje će biti u Krapini, 17.11. 2018.

Majci Božjoj Voćinskoj – Majci od Utočišta, u VOĆIN, hodočastimo u subotu, 20. listopada 2018. Polazak jednog autobusa je u 5.45 iz Dolića od Goričkog, a sva tri autobusa zajedno kreću u 6.00 iz Krapine od Konzuma.

U petak, 19. listopada, u 18.30, bit će u župnoj crkvi u Krapini, Listopadska pobožnost. Nakon pobožnosti bit će Koncert uz sedamdesetu obljetnicu smrti Franje DUGANA, st.

U subotu 20. listopada 2018. godine u 11 sati, koncelebrirano euharistijsko slavlje u novoj crkvi Sv. Ivana Pavla II., u Poznanovcu, predvodit će uzoriti gospodin Josip Bozanić.

Sljedeće nedjelje, 21. listopada je MISIJSKA NEDJELJA.

VJERSKI TISAK: GK, Glasnik Srca Isusova i Marijina, Sv. Josipa, Kana, Mak, Nikola…

8 Odgovora na Župne obavijesti

1. Tihomir hlopec kaže:

oprostite kada ce poceti vjerunauk za prvopricesnike?hvala i HVALJEN ISUS I MARIJA

• zupnik kaže:

Sve vezano uz župnu katehezu možete saznati u crkvi pri kraju mise ili u župnom listiću.
      Upis za župnu katehezu je sljedeći tjedan po rasporedu.

2. Ivica kaže:

Moje poštovanje!
    Hvaljen Isus i Marija!
    Mene zanima da li se mogu kod postati član Franjevačkog svjetovnog reda?
    Hvala unaprijed na odgovoru.
    Bog Vas blagoslovio.
    Ivica.

• zupnik kaže:

Pozdravljam Ivicu i savjetujem da se vezanu uz temu javi na 049371455 – Franjevački Samostan u Krapini.
      l.p. žpkKR

3. Ivica kaže:

Moje poštovanje!
    Hvaljen Isus i Marija!

4. Ančica kaže:

Poštovani,
    ovog tjedna nema “Župnog listića” na stranicama “Sv.Nikole. ”
    Nedostaje nam.
    Hvala, pozdrav!

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

*

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>