Župne obavijesti

SVE VIJESTI MOŽETE PROČITATI I U LISTIĆU

Listopadske pobožnosti u naseljima po rasporedu, u crkvi svaki dana prije mise

Od sutra, ponedjeljka 16. listopada pa do proljeća 2018. god., večernje sv. Mise u župnoj crkvi sv. Nikole biskupa u Krapini, radnim danom bit će u 17.00. Obred sprovod radnim danom bit će u 15.00, subotom u 14.00. Nedjeljom i praznikom nema sprovoda. Sva ostala događanja (npr. krštenja, vjenčanja…) po dogovoru u župnom uredu.

Od utorkaposlijepodnevno uredovno vrijeme Župnog ureda bit će od 16.00 do 16.45 - prijepodnevno – od 9.00 do 10.30.

U Aljmaš i Vukovarhodočastimo u subotu, 21. listopada 2017. Polazak jednog autobusa je u 4.45 iz Dolića od Goričkog, a sva četiri autobusa zajedno kreću u 5.00 iz Krapine od Konzuma. Po dolasku u svetište, bit će prilika za sv. Ispovijed, sv. Misa, osobna molitva… Poslije podne idemo do herojskog grada Vukovara i na sva važna mjesta vezana uz Domovinski rat.

U nedjelju 22. 10. je Misijska nedjelja: pozvani smo na molitvu za potrebe misija. Sva milostinja od te nedjelje ide za potrebe Misija, pa imajte to u vidu. Hvala!!!

Veliki mješoviti crkveni zbor u četvrtak poslije mise – pozivamo i nove pjevače

Ministranti petkom poslije mise – pozivamo i nove ministrante

Dječji zbor u subotu u 11.00 – pozivamo i nove pjevače

Susreti mladih subotom u večernjim satima – pozivamo i nove mlade

VJERSKI TISAK: Glas Koncila, Glasnik Srca Isusova i Marijina, Glasnik Sv. Josipa, Kana, Mak, Nikola….

VAŽNE OBAVIJESTI SE MOGU PROČITATI I U NAŠEM ŽUPNOM LISTIĆU

6 Odgovora na Župne obavijesti

1. Ivica kaže:

Moje poštovanje!
    Hvaljen Isus i Marija!
    Mene zanima da li se mogu kod postati član Franjevačkog svjetovnog reda?
    Hvala unaprijed na odgovoru.
    Bog Vas blagoslovio.
    Ivica.

• zupnik kaže:

Pozdravljam Ivicu i savjetujem da se vezanu uz temu javi na 049371455 – Franjevački Samostan u Krapini.
      l.p. žpkKR

2. Ivica kaže:

Moje poštovanje!
    Hvaljen Isus i Marija!

3. Ančica kaže:

Poštovani,
    ovog tjedna nema “Župnog listića” na stranicama “Sv.Nikole. ”
    Nedostaje nam.
    Hvala, pozdrav!

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

*

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>