Župne obavijesti

SVE VAŽNE OBAVIJESTI SE MOGU PROČITATI I U NAŠEM ŽUPNOM LISTIĆU

Sakrament ženidbe žele sklopiti: Nikola BAJCER, sin Zdravka Bajcera i Ivanke r. Kozina, rođ. 19. srpnja 1996., župa Krapina – uzima Natašu KLASIĆ, kćer Nenada Klasića i Danice r. Horvat, rođ. 8. svibnja 1999., župa Krapina. Vjenčanje će biti 15. srpnja 2017. u Krapini.

U četvrtak 29. lipnja, svetkovina je sv. Petra i Pavla. U župnoj crkvi sv. Mise su u 8.00 i 19.00. U susjednoj župi Petrovsko slave se zaštitnici župe. Središnja Misa u Petrovskom je u 11.00.

Sljedeće nedjelje 2. srpnja bit će na Trškom Vrhu DEKANATSKO PROŠTENJE. Pobožnost Križnog puta bit će u 10.30 u cintoru. Sv. Misu u 11.00 u zajedništvu svećenika Krapinskog dekanata, predvodit će p. Vlado MUSTAČ, župnik župe Đurmanec.

VJERSKI TISAK: Glas Koncila, Glasnik Srca Isusova i Marijina, Glasnik Sv. Josipa, Kana, Mak, Nikola….

6 Odgovora na Župne obavijesti

1. Ivica kaže:

Moje poštovanje!
    Hvaljen Isus i Marija!
    Mene zanima da li se mogu kod postati član Franjevačkog svjetovnog reda?
    Hvala unaprijed na odgovoru.
    Bog Vas blagoslovio.
    Ivica.

• zupnik kaže:

Pozdravljam Ivicu i savjetujem da se vezanu uz temu javi na 049371455 – Franjevački Samostan u Krapini.
      l.p. žpkKR

2. Ivica kaže:

Moje poštovanje!
    Hvaljen Isus i Marija!

3. Ančica kaže:

Poštovani,
    ovog tjedna nema “Župnog listića” na stranicama “Sv.Nikole. ”
    Nedostaje nam.
    Hvala, pozdrav!

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

*

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>