Župne obavijesti

SVE VIJESTI MOŽETE PROČITATI I U LISTIĆU

Župna kateheza za prvopričesnike i krizmanike se nastavlja po ustaljenom rasporedu iz prvog polugodišta. Župnu katehezu sljedeće nedjelje imaju djeca prvog, drugog i šestog razreda iz obje škole.

Ministranti će imati svoje susrete  nedjeljom u 9.00.

Ovogodišnja molitvena osmina za jedinstvo kršćana je pod geslom „DESNICA TVOJA, GOSPODINE, SNAGOM SE PRODIČI” (Izl 15,1-21) Euharistijsko slavlje i molitva bit će u župnoj crkvi Sv. Nikole u Krapini, u nedjelju, 21. siječnja 2018. god. u 10.00. a jevodi dr. Zvonimir KUREČIĆ, tajnik Povjerenstva Zagrebačke nadbiskupije za ekumenizam i dijalog. Zaručnički tečaj za one koji ove godine žele sklopiti crkveni brak, bit će u Krapini, prvi tečaj: 15. 16. 17. i 18. veljače 2018., drugi tečaj: 15. 16. 17. i 18. ožujka 2018. u Vjeronaučnoj dvorani. Potaknite jedni druge! On-line prijave na www.zupa-krapina.hr – link (Prijava na zaručnički tečaj)

VJERSKI TISAK: Glas Koncila, Glasnik Srca Isusova i Marijina, Glasnik Sv. Josipa, Kana, Mak, Nikola…

6 Odgovora na Župne obavijesti

1. Ivica kaže:

Moje poštovanje!
    Hvaljen Isus i Marija!
    Mene zanima da li se mogu kod postati član Franjevačkog svjetovnog reda?
    Hvala unaprijed na odgovoru.
    Bog Vas blagoslovio.
    Ivica.

• zupnik kaže:

Pozdravljam Ivicu i savjetujem da se vezanu uz temu javi na 049371455 – Franjevački Samostan u Krapini.
      l.p. žpkKR

2. Ivica kaže:

Moje poštovanje!
    Hvaljen Isus i Marija!

3. Ančica kaže:

Poštovani,
    ovog tjedna nema “Župnog listića” na stranicama “Sv.Nikole. ”
    Nedostaje nam.
    Hvala, pozdrav!

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

*

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>