Župne obavijesti

SVE VIJESTI MOŽETE PROČITATI I U LISTIĆU

SVE POJEDINOSTI VEZANO UZ MLADU MISU PROČITAJTE U ŽUPNOM LISTIĆU

Sakrament Ženidbe žele sklopiti; 1) Žarko ZAGORŠAK, sin Zvonka Zagoršaka i Jadranke r. Kučko rođ. 20. 1. 1994., ž. Krapina – uzima Katarinu LEŠKO, kćer Zdravka Leška i Barbare Novački, rođ. 14. 4. 1994., ž. Radoboj. Vjenčanje će biti u Radoboju 22. 6. 2019. 2) Tomislav PODGAJSKI, sin Vladimira Podgajskog i Josipe r. Semenić, rođ. 4. 2. 1991. ž. Krapina – uzima Katarinu PAVIĆ, kćer Stjepana Pavića i Vesne r. Varjačić, rođ. 15. 5. 1991. ž. Đurmanec. Vjenčanje će biti u Đurmancu 28. 6. 2019.

Majci Božjoj Gorskoj u Lobor hodočastimo u nedjelju, 23. lipnja. Zainteresirani vjernici se mogu od utorka prijaviti za prijevoz autobusom po cijeni od 50 kuna.

VJERSKI TISAK: GK, Glasnik Srca Isusova i Marijina, Sv. Josipa, Kana, Mak, Nikola…

8 mišljenja o “Župne obavijesti”

1. Sve vezano uz župnu katehezu možete saznati u crkvi pri kraju mise ili u župnom listiću.
      Upis za župnu katehezu je sljedeći tjedan po rasporedu.

1. Moje poštovanje!
    Hvaljen Isus i Marija!
    Mene zanima da li se mogu kod postati član Franjevačkog svjetovnog reda?
    Hvala unaprijed na odgovoru.
    Bog Vas blagoslovio.
    Ivica.