Župne obavijesti

SVE VAŽNE OBAVIJESTI SE MOGU PROČITATI I U NAŠEM ŽUPNOM LISTIĆU

U Ludbreg hodočastimo u subotu, 2. rujna. Prijave za hodočašće su od sutra poslije večernje sv. Mise. Cijena prijevoza je 50 kuna.

U nedjelju 27.8., bit će Bartolovsko proštenje na Trškom Vrhu. Sv. Mise na Trškom Vrhu su: u 7.00, 9.00 i 11.00. Misno slavlje u 11.00 predslavi vlč. Marijan CULJAK, zabočki župnik.

Sakrament Ženidbe žele sklopiti:1) Aleks BONČIĆ, sin Stjepana i Mire r. Butorac, rođ. 20.7.1981., ž. Dugo Selo – uzima Katarinu Rozaliju JAKOPOVIĆ, kćer Darka i Dušanke r. Šafranko, rođ. 2.2.1989., ž. Krapina. Vjenčanje će biti 16.9. u Krapini. 2) Marko ČAVLINA, sin Božidara i Marije r. Janeš, rođ 24.2. 1989., ž. Krapina – uzima Yvonnu TOLDY, kćer Miroslava i Marine r. Herceg, rođ. 17.7.1989., ž. Krapina. Vjenčanje će biti 23.9. u Zagrebu. 3) Bojan PODGAJSKI, sin Vladimira i Josipe r. Semenić, rođ. 12.9. 1988., ž, Krapina – uzima Josipu GREGUROVIĆ, kćer Ivana i Anice r. Maligec, rođ. 8.3.1987., ž. Krapina. Vjenčanje će biti 8.9. u Krapini. 4) Bernard PAVAR, sin Srđana i Marine r. Meglaj, rođ. 23.2.1988., ž. Vugrovec – uzima Mateju FERJANIĆ, kćer Zlatka i Dragice r. Crnogaj, rođ. 27.11.1989., ž. Krapina. Vjenčanje će biti 23.9. u Krapini.

VJERSKI TISAK: Glas Koncila, Glasnik Srca Isusova i Marijina, Glasnik Sv. Josipa, Kana, Mak, Nikola….

6 Odgovora na Župne obavijesti

1. Ivica kaže:

Moje poštovanje!
    Hvaljen Isus i Marija!
    Mene zanima da li se mogu kod postati član Franjevačkog svjetovnog reda?
    Hvala unaprijed na odgovoru.
    Bog Vas blagoslovio.
    Ivica.

• zupnik kaže:

Pozdravljam Ivicu i savjetujem da se vezanu uz temu javi na 049371455 – Franjevački Samostan u Krapini.
      l.p. žpkKR

2. Ivica kaže:

Moje poštovanje!
    Hvaljen Isus i Marija!

3. Ančica kaže:

Poštovani,
    ovog tjedna nema “Župnog listića” na stranicama “Sv.Nikole. ”
    Nedostaje nam.
    Hvala, pozdrav!

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

*

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>