Godišnji odmor – odmor s Bogom

Ljeto je. Vrijeme je godišnjih odmora. Odmor je potreban svakom čovjeku. Svatko od nas se želi opustiti i odmoriti: tjelesno od naših fizičkih poslova, psihički od naših briga i problema. Tijekom odmora imamo više vremena kojeg posvećujemo sebi i najbližima. Uz to bi nam godišnji odmor mogao pomoći da budemo i više sa svojim Prijateljem – Isusom i da se s njim iskreno susretnemo. Bilo bi logičnije ako do sad nismo imali vremena za Boga i molitvu, da tijekom odmora idemo više na svetu misu – na susret s Bogom u molitvi. Možda nam se to čini kao teret tijekom odmora, no da li ste ikada iskreno razmišljali o odmoru s Bogom? Jedino Bog može odmoriti naše srce.

Ljetni mjeseci su prilika da otputujemo od doma turistički i hodočasnički. Pozvani smo na svim putovanjima svjedočiti svoje kršćanstvo djelotvornom ljubavlju prema svakom čovjeku.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *